28 вересня з нагоди Дня працівника освіти  у Київському обласному театрі імені П.Саксаганського віншували освітян — людей праці, які сіють в юних серцях зерно прекрасно, світлого, вічного, вчать, виховують, дають мудрі поради, з успіхом демонструють результати праці в своїх  учнях.

Зі словами вітань до педагогів звернулись голова районної ради Віталій Гринчук  та його заступник Анатолій Чичикало, голова Білоцерківської райдержадміністрації  Геннадій Джегур та його заступник Володимир Толочко, начальник відділу освіти Оксана Кравченко, помічники-консультанти народного депутата України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна та Євгеній Гудзенко, голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець, голова профспілкового комітету працівників освітніх уставнов Іван Горячий.

Цього дня понад півсотні педагогічних працівників району були відзначені почесними грамотами, подяками різного рівня за сумлінну працю та досягнуті успіхи. Віншували й ветеранів освітянської ниви. Саме вони є прикладом для підростаючого покоління освітян.

За натхненну працю запальними танцями та сердечними піснями присутніх вітали артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Панаса Саксаганського.

Упевнена, що науковці, які допоможуть зробити український прорив, народжуватимуться саме у  стінах наших навчальних закладів.

Нехай і далі примножуються досягнення освітян у формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої людини. Хай завжди вистачає сил і мудрості на нові творчі ідеї. Нехай у душах тих, хто завітав до цієї зали, як зелені бруньки на молодих паростках зростає все найкраще, а в майбутньому перетвориться на розлоге міцне гілля, на якому вили свої гнізда мир, достаток і щасливе майбутнє.