Хоч у Білоцерківському районі 2017 рік проголошено роком освіти, та медичній галузі району не менш пощастило.

В Україні триває складний і динамічний процес реформування цих двох галузей. Тож районна влада на правильному шляху, так як організовують і проводять комплекс робіт, щоб створити умови для отримання кожним громадянином якісних медичних послуг, що надаються в лікувальних установах максимально наближених до місця його проживання.

«Ми намагаємося розвивати, модернізувати матеріальну базу медичних закладів, стимулювати роботу медиків. Наші депутати проявляють особливу турботу стосовно наших закладів охорони здоров’я», зазначив голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук.

Сьогодні, 8 вересня, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук разом із керуючим справами виконавчого апарату районної ради Володимиром Шевченком та головним лікарем КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваном Ровенком  вирушили в робочу поїздку по медичним амбулаторіям та ФАПам Білоцерківського району.

Зараз активно проводиться друга черга ремонтних робіт у амбулаторії ЗПСМ м. Узин. Тож керівники відвідали заклад, проконтролювали хід проведення ремонтних робіт та завезли в медичні заклади комп`ютерну техніку, меблі, гуманітарну допомогу – ліки від благодійного фонду «ФАРМВАРТА», з яким продовжується тісна співпраця.

Відвідали Трушківську амбулаторію, там також проходять ремонтні роботи, в Олійниковослобідському ФАПі планується перекриття даху, завітали в Блощенецьку амбулаторію.

«Ми не плануємо зупинятися на досягнутому і продовжимо оснащувати заклади відповідно до державних програм розвитку сімейної медицини та залучення благодійних і спонсорських допомог», — продовжив Віталій Гринчук.