Нову партію ліків для населення від благодійного фонду «ФАРМВАРТА» голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук спільно з головним лікарем  КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Іваном Ровенком передали медичним закладам району.

16 травня Віталій Юрійович та Іван Іванович із робочою поїздкою відвідали ФАПи та медичні амбулаторії в селах Василів, Макіївка, Йосипівка, Красне, Іванівка, Мала Антонівка, Олійникова Слобода, місто Узин.

У поточному році з районного бюджету та за рахунок коштів деяких сільських рад проводяться ремонти в медичних амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах.

Керівники разом із завідуючим Макіївської амбулаторії ЗПСМ Анатолієм Костецьким та сільським головою Михайлом Бердаликом оглянули вивільнене приміщення, яке знаходиться на  території медичного закладу. Саме тут планують провести ремонтні роботи та розмістити  інтернатний заклад для пристарілих, що в с.Іванівка.

Голова ради зустрівся з колективом Узинської амбулаторії ЗПСМ. Медпрацівники на чолі з Інною Давидівною Папіашвілі не нарадуються відремонтованими кабінетами. Тут ще тривають ремонтні роботи. Перший поверх приміщення амбулаторії майже закінчено. Медпрацівники щиро дякували голові ради за підтримку та допомогу у вирішенні таких важливих питань. Зміни, які  відчули вони та їх пацієнти, за такий короткий період, вражають.

Суттєво змінилися відремонтовані  ФАПи в селах Олійникова Слобода та Мала Антонівка. Щоб ремонт приміщення ФАПУ в Малій Антонівці набув логічного завершення, керівники спільно із сільським головою Володимиром Замулою винайшли кошти, щоб перекрити дах.

При сприянні голови ради Віталія Гринчука, керівництво Білоцерківської кабельної мережі (керівник Сергій Ларюк) надали доступ до безкоштовного інтернету в центральній районній лікарні.

Головний лікар КЗ «БРЦПМСД» Іван Ровенко наголосив, що найближчим часом фельдшерсько-акушерські пункти та медичні  амбулаторії отримають фізіотерапевтичне, комп’ютерне обладнання, холодильники,  автомобілі, мопеди, медичні меблі.

Віталій Гринчук: У цьому році буде втілено ряд проектів. Проводяться енергоаудити та формуються проекти з реконструкції  закладів соціальної сфери. Також планується завершення будівництва дитячого садочку  в с.Фурси.

Буде зміцнена матеріально-технічна база центральної районної лікарні та вдосконалюємо ланку первинної медицини, а саме:  амбулаторій сімейної медицини та фельдшерсько-акушерські пункти.

Ми подали 38 проектів на співфінансування з Київською облдержадміністрацією. Чекаємо від області підтримки та сподіваємось, що рішення буде прийняте найближчим часом.

У нас одна мета — покращити життя людей. Особисто я працюю тут для того, щоб навіть у період кризи в районі відбувалися позитивні зміни.