1 липня в Україні відзначають своє професійне свято архітектори та пошановувачі архітектурного мистецтва. З нагоди свята голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та його заступник Анатолій Чичикало завітали до працівників відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури району.

Віталій Юрійович привітав учасників заходу зі святом, окреслив основні напрямки та стилі, які розробляють та втілюють у життя білоцерківські митці. З вітальним словом до присутніх звернувся Анатолій Чичикало. Він побажав архітекторам творчого натхнення, нових здобутків та зазначив, що їх творча праця повинна сприяти створенню нових архітектурних шедеврів у Білоцерківському районі. Вадим Бублій, Лариса Тупота та  Тетяна Могилко були відзначені грамотами та грошовими преміями.

У справі зодчого важливо пам`ятати, що архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками, радувати не одне покоління наших нащадків.

День архітектури України був заснований для того, щоб надати підтримку містобудівникам і архітекторам, їх творчим об`єднанням, робітникам місцевих організацій архітектури і містобудування, проектним установам.