Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, творці Перемоги!

Дорогі жителі Білоцерківщини!

Сердечно вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги! Вже п`ятий  рік поспіль ці святкові травневі дні, які завжди несли в собі особливий зміст для нашого народу, ми зустрічаємо в непростий час.

Онуки та правнуки тих, хто воював за мир в Україні й в усьому світі тоді в сорокових роках, нині захищають Батьківщину від нової агресії. Зі зброєю в руках вони стали на захист Вітчизни, як і ви, шановні ветерани, понад сім десятиліть тому. Адже держава і народ тільки тоді мають майбутнє, коли вони спроможні надійно себе боронити. Це – висновок з усієї нашої історії.

Пропри непросту ситуацію, ми віримо, що настане мир і в цій неоголошеній війні, що наші захисники повернуться до дому, що як і колись, ми відсвяткуємо велику перемогу.

З кожним роком все далі відходять грізні роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто поліг у боях заради свободи інших. Ми не маємо права забути те, що відбулося, якою ціною завойовано мир і кому ми повинні дякувати за це. Тож з особливою шаною, ми згадуємо всіх, чиє життя забрала чи скалічила війна, низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар воєнного лихоліття та підняли країну з руїн у післявоєнні роки. Ніхто не забутий…

Дорогі земляки!

Нехай же це свято відіб’ється у вашому серці співом птахів, запахом весняного бузку, веселим сміхом і добрими посмішками! Цей день наповнений особливим змістом, так нехай же в житті завжди буде мир!

З Днем Перемоги!

 

З повагою та шаною

В.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало