Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Сьогодні, в день великого і світлого свята Стрітення, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ми схиляємо голови перед славними синами і дочками українського народу, які виконували військовий обов’язок у різних куточках світу.

Війна в Афганістані — одна з найтрагічніших сторінок нашої історії. Вона тривала більше 9 років та забрала життя понад 15 тисяч осіб. Україна втратила — 3360 своїх солдат. Афганістан — близько 2-х мільйонів чоловік. Левова частка смертей припала на мирне населення, а саме жінок, дітей і літніх людей. Серед них є і жителі Білоцерківського району, військовослужбовці, які на той час відбували строкову службу у лавах армії СРСР.

Вже 32 роки минуло з дня виводу Радянських військ з Афганістану. Проте з плином часу жахливі події не забуваються. Ми пам’ятаємо усіх, хто воював, хто поліг смертю хоробрих.

Щиро вдячні вам за віддане служіння Україні, за гідність, високу відповідальність перед людьми і державою.

Ми по-новому переживаємо події останніх років, вони змінили свідомість кожного українця, принесли нам багато переживань-радісних, болісних і трагічних.

Ваш професіоналізм, військова доблесть та патріотизм є прикладом для українських військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу країну.

Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

З повагою та шаною

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський