Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання від імені районної ради  з нагоди Дня місцевого самоврядування! Цей день воістину стає народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні – найближча до людей і їхніх турбот владна самоорганізація.

Всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян. Саме вам дбати про економічний розвиток громад, втілення ефективних інфраструктурних проектів, процвітання територій рідного краю.

Упевнений, що сильна й заможна Білоцерківщина підкріплена професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі, які здатні вирішувати складні проблеми життєдіяльності району.

Ваші досягнення на шляху розвитку  Білоцерківщини — це результат спільних зусиль і згуртованої праці всієї білоцерківської громади. Результати цієї роботи відчувають передусім самі краяни.

Цього святкового дня висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність працівникам місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, усім небайдужим, хто працює з людьми і для людей.

Зичу вам миру, добра, наполегливості в реалізації всіх планів. Вірю в успіх нашої спільної справи.

З глибокою повагою та шаною                       

голова Білоцерківської  районної ради    Віталій Гринчук