Дорогі земляки!

Щиро й сердечно вітаю Вас з 25-ою річницею Незалежності України! 

Це свято для нас було й залишається, мабуть, найважливішим і найбільш урочистим. Це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію України, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися й про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитими людьми.

На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Білоцерківщина в  процесах розбудови держави зайняла своє чільне місце. Самовіддана праця сільських виробників дозволила цьогоріч зібрати понад 100 тисяч тонн ранніх зернових та зернобобових. Серед аграріїв Київщини — це найбільша частка і найкращий показник, який ми тримаємо впродовж останніх років. Як і в попередні роки, хороших  результатів досягла промисловість району, ефективно працювали представники малого й середнього бізнесу, будівельники. Стабільно функціонують заклади освіти, культури, медицини.

Я хочу щиро подякувати та низько вклонитися за ваш труд. Адже наша держава живе і працює, дякуючи трудівникам, які постійно дбають про свій край.

Теплі слова вдячності хочу висловити депутатському корпусу. Саме вони в непростій політичній ситуації, згуртувалися навколо виконання бюджету району, який дасть змогу жити та розвиватися.

Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю.  За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України.

Цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду. Слова «незалежність», «суверенність», «єдність» за останні роки набувають нового звучання для кожного українця.

Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади, депутатського корпусу,  громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого краю на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Нехай буде мир і спокій у ваших оселях, любов і щастя в сім’ях. Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги у праці в ім’я розбудови рідної незалежної, європейської держави.

Зі святом Незалежності вас, дорогі друзі! Слава Україні!