Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

У день професійного свята щиро вітаю всіх, хто працював і працює у сфері місцевого самоврядування! Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Ваші досягнення на шляху розвитку  району — це результат спільних зусиль і згуртованої праці усіх гілок влади, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств і організацій, приватних підприємців, всієї білоцерківської громади.

Упевнений, що сильна й заможна Білоцерківщина підкріплена професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі, які здатні вирішувати складні проблеми життєдіяльності району.

Ви реалізуєте заходи з децентралізації влади, берете на себе нові повноваження, розпоряджаєтеся додатковими грошовими ресурсами, які передаються на місцевий рівень, й разом з усією громадою, в мирі й злагоді, піднімаєте потенціал району на вищий рівень

     Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

     Уклін і шана вам, дорогі земляки! Сердечно бажаю Вам міцного здоров`я, достатку й благополуччя.  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

 

З повагою

Голова районної ради Віталій Гринчук.