Дорогі краяни!

Маю за честь привітати  Вас  із 98-ю річницею з дня заснування Білоцерківського району. Наша земля несе в собі велику мудрість, мужність і працю тих, кого вона зростила. Тож у вінок епох давно вже вплетені долі не одного покоління і ось теперішнього, яке  не втратило віру у завтрашній день,  робить все, щоб він був мирним, надійним, щасливим.

Відбувся процес  укрупнення Білоцерківського району. Наш район один із найбільших та найпотужніших сільських районів столичної області. Сьогодні Білоцерківщина демонструє хорошу економічну динаміку. Ми і надалі будемо тримати курс на соціально-економічний та культурний розвиток району та спрямовувати його на підвищення добробуту кожної людини. Наші земляки цього заслуговують.

Теплі слова вдячності висловлюю депутатському корпусу, представникам малого та середнього бізнесу, нашим аграріям. Саме вони в непростій політичній ситуації згуртувалися і взяли відповідальність за долю громад, за мир, спокій і стабільність у нашому районі.

Дорогі краяни,  переконаний, що Білоцерківщина зустрічає свою 98-у річницю народження з вірою у мир та благополуччя, надією на краще життя та любов’ю до нашого краю.

Успішного розвитку всім громадам, щастя, радості і достатку всім жителям Білоцерківського району.

З повагою та шаною

Голова Білоцерківської районної ради  Василь Зеленський