Шановні жителі Білоцерківського краю!

Від себе особисто та від усіх депутатів районної ради вітаю Вас з Днем Конституції України.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.  До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – символ національного єднання й загальної відповідальності за долю нашої країни.

Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

Тому сьогодні, триває кропіткий процес розробки проекту змін до Конституції.

Хай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення.  Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

З теплом червневих днів нерозривно пов’язане чудове свято – День молоді. І це символічно, адже як погоже літо дає людям надію на плідну і щедру осінь, так і  талановита й розумна молодь дарує впевненість у щасливому майбутньому  держави.

Щиро вітаємо зі святами жителів нашого краю! Ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія й завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, в спорті та мистецтві.

Бажаємо вам, дорогі друзі, миру, добра, щастя й віри у власні сили.

Залишайтеся молодими!

 З повагою та шаною,

голова Білоцерківської районної ради                        Володимир Шевченко