Шановні ветерани, дорогі творці Перемоги!

З плином часу трагічні події, які сталися ще у далекому 1941 році не стираються з пам’яті, а навпаки змушують все більше задуматися над збереженням миру та територіальної цілісності України.

Спільними зусиллями наші земляки мужньо відстоювали національні інтереси перед фашистськими окупантами. І зуміли вистояти, подолати агресора та дати нам можливість сьогодні проживати на рідній українській землі.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українців, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за наше з вами щасливе майбутнє.

На жаль, зазіхання агресора на українську землю знову відновилися, але вже з боку східного сусіда.

Сьогодні як і колись у 40-х роках, наші найкращі патріоти мужньо захищають цілісність кордонів, незалежність та суверенітет української держави.

Адже, волелюбність та прагнення вільного життя — у нашого народу ніколи не відібрати. Ми повинні зробити все, щоб молоде покоління українців жили на своїй землі, розвивали народні традиції та відроджували культуру.

Світла пам’ять кожному воїну, хто у той  час звільнив світ від фашизму. Світла пам’ять кожному патріоту, який у наш час загинув за незалежність України.

Шановні ветерани! Ваш військовий подвиг, ціною в життя – є прикладом для нащадків у боротьбі за право на свободу.

Доземний уклін вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає приклад молодшим, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє наших дітей і онуків!

Зі святом Перемоги вас, дорогі жителі Білоцерківщини!

 

З повагою та шаною

голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук