Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!              Державний службовець – особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого — несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує  бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

З нагоди свята щиросердно бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Миру, добра, Божого благословіння!

З повагою та шаною,

голова Білоцерківської районної ради                     Володимир Шевченко