Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

Це свято всіх, хто вболіває за краще життя і долю свого села чи міста, здатний вирішувати складні, буденні, соціально-економічні та  побутові проблеми, формувати перспективу подальшого розвитку свого населеного пункту.

Ваші досягнення на шляху розвитку  Білоцерківщини — це результат спільних зусиль і згуртованої праці всієї білоцерківської громади. Результати цієї роботи відчувають передусім самі краяни.

Сьогодні ми не тільки вітаємо своїх колег із професійним святом, але й обмінюємося думками щодо сучасного стану розвитку місцевого самоврядування.

У районі зроблено перші кроки із впровадження реформи децентралізації. Зокрема, минулого року створено дві об’єднані територіальні громади, а саме: Узинську міську та Фурсівську сільську. Всі позитивні зрушення, фінансова самодостатність громад – результат наполегливої праці їх очільників, а також прийняття виважених, конструктивних рішень і взаєморозуміння між депутатами всіх рівнів.

Останні п`ять років Україна переживає важкі часи. І саме завдячуючи органам місцевого самоврядування вдається зберегти  порядок у регіонах.

Введений воєнний стан у десяти областях нашої країни, хоч і не стосується Київщини, та вимагає від нас, представників влади на місцях посиленої уваги та пильності. У цей важкий час ми маємо об`єднатися. Головним завданням для органів місцевого самоврядування та виконавчої влади є спільна робота заради збереження миру та спокою, безпеки мешканців регіону.

У день професійного свята я щиро вітаю всіх, хто працював і працює у сфері місцевого самоврядування.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, взаєморозуміння й підтримки громади, нових добрих справ для кращого сьогодення й майбутнього Білоцерківщини.

Сподіваюсь, що історія району і надалі створюватиметься  гідно, поважно, значимо.

З шаною та повагою,

голова Білоцерківської районної ради                   В.О.Шевченко