Дорогі краяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня утворення Біло­церківського району!

З якою ж ніжністю та довірою проймаєшся до краю, де люди вміють возвеличувати Богородицю, Україну,  Матір, Ветерана, шанувати стежки свого дитинства, формувати історію, оспівувати малу батьківщину.

Маємо за честь привітати громаду Білоцерківщини де у вінок епох давно вже вплетені долі не одного покоління і ось теперішнього, яке  не втратило віру у завтрашній день,  робить все щоб він був мирним, надійним, благополучним.

Дя­куємо жителям ра­йону різних поколінь за професіоналізм, уміння жити і працювати на благо свого краю і Укра­їни. Хай кожній родині свято додасть тепла, надії і впевненості в майбутньому! Нехай множиться добробут кожної оселі, добробут рідного села, району та держави!

Приємно, що свято Дня райо­ну співпадає з Міжна­родним жіночим днем. Адже жінка завжди була і залишатиметься бе­регинею роду. Тож, доро­гі жінки, ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки, сер­дечно вітаємо вас із цим прекрасним святом!

Пам`ятайте, ваша наснага надає сил, ваша завзятість не дозволяє відступити, ваша поміркованість примушує  приймати мудрі рішення.

Ви справжній скарб Білоцерківщини, який не лише прикрашає її, а й продовжує життя в сторіччях. Бажаємо вам звершень і кохання, здоров`я і внутрішньої гармонії, щастя й досягнення ваших мрій!

З повагою, 

Володимир ШЕВЧЕНКО, голова Білоцерків­ської районної ради