Прийміть щирі вітання з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці,  Дня Українського козацтва та  Дня захисника Вітчизни!

Упродовж століть свято Покрови Пресвятої Богородиці мало особливий зміст: волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

14 жовтня стало державним святом для сучасних воїнів. День захисника Вітчизни символізує  зв’язок усіх поколінь захисників України та закликає нас до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами.

Нині, коли на східних теренах України виборюється незалежність і суверенітет держави, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ наших предків.

Тож промовимо сьогодні щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб захистила Український народ та наших воїнів, принесла на нашу благодатну землю мир та спокій.

У цей світлий день бажаємо всім міцного здоров’я, миру, щастя та всих благ, які є у  Пресвятої Богородиці для наших людей.

З повагою

Заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало