Стан справ на території будь-якого селища чи села  залежить від багатьох складових, насамперед від діяльності місцевої ради, сільського голови. Якщо останній працює, виходячи з інтересів територіальної громади, він злагоджено працюватиме і з сільською радою в цілому, і з кожним депутатом, мешканцем зокрема.

Одним із основних завдань у роботі виконавчого комітету Терезинської селищної ради є організація діяльності з розвитку території, посилення ролі у вирішенні життєво важливих питань територіальної громади. Саме в цьому напрямку вже 20 років працює у смт Терезине Володимир Гаєвський. Він зумів організувати належну співпрацю селищної ради, виконавчого комітету з підприємствами, установами, організаціями, що знаходяться на території. Спостерігається стабільний розвиток підприємницьких структур. Тож вчасно подали руку допомоги керівники бюджетоутворюючих підприємств, такі як ТДВ «Терезине», ТОВ «Еліта», меблева фабрика «Веста», ТОВ «Тілігул» та ін. І все ж, основний тягар турбот ліг на плечі громади, яка з ним справилася гідно. З боку селищного голови велика увага приділяється питанням благоустрою, роботи з населенням щодо підвищення його культурно-спортивного рівня.

Зауважу: Терезине – селище міського типу (з 1987 р.), розташоване в Білоцерківському районі Київської області. Відстань від Білої Церкви – 12 км. Населення – близько 1 500 жителів. Назву Терезине селище отримало на честь княжни Терези Радзівілл, онуки графа Владислава-Міхала Браницького.

З історії відомо, що на місці сучасного села протягом XIX ст. розташовувалися господарства головної резиденції графів Браницьких. Найпотужнішими були Катеринівський кінний завод та мисливське господарство.

Сьогодні ж Терезине розглядають як один із адміністративних центрів у контексті адмінреформи, яка невдовзі має втілитися в життя.

Чим живе і як розвивається селище, поцікавився у Володимира Антоновича в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало, який з робочою поїздкою побував у Терезине.

Володимир Гаєвський:

Сьогодні я з упевненістю можу сказати, що Терезине входить у число кращих місцевих рад, як району, так і області. Ми зуміли зберегти інфраструктуру на нашій території. Терезине успішно живе за кошти селищного бюджету. Діє у нас комунальне господарство, яке попри невелику кількість персоналу забезпечує водопостачання, водовідведення, благоустрій…

Чимало об`єктів відновлюються. Виконали ремонт доріг, зробили ремонт амбулаторії сімейної медицини, провели капітальний ремонт будинку культури, а в цьому році плануємо перекрити дах.

У найближчих планах — реконструкція системи каналізації, водопроводу, впорядковуємо приміщення пошти, хочемо встановити в парку тренажери. Маємо наміри закінчити роботи по освітленню. Частина освітлення проходить від сонячних батарей, аналогів якому поки що немає в жодному іншому населеному пункті району і навіть області. Цей інноваційний крок зроблений з метою енергозбереження, що є досить актуальним та потрібним у наш час.

Я приклав максимум зусиль і маю надію, що найближчим часом смт Терезине стане одним із  адміністративних центрів на Білоцерківщині. До селища приєднаються Сидорянська, Вільнотарасівська та Храпачівська сільські ради. Вже затверджено генеральний план території, замовлено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Терезине. Сподіваємося на краще. На досягнутому не зупиняємося. Є ряд і невирішених питань, над якими ми працюємо.

Поспілкувавшись з селищним головою, Анатолій Петрович Чичикало проїхав дорогами села, побував у господарстві Івана Кудлая ТДВ «Терезине».