Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко взяв участь у засіданні робочої наради голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, яка проходила  14 лютого  в Узинській громаді. На заході були присутні керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники місцевого самоврядування та громадськість Узинської громади.

Відкрита зустріч відбулася в приміщенні Узинського будинку культури в форматі діалогу, всі бажаючі мали змогу задати питання  та отримати вичерпну відповідь, висловити власне бачення шляхів вирішення різних проблем, які стосуються безпечної життєдіяльності громади.

Під час зустрічі порушувались питання щодо стану екології, охорони здоров’я, освіти, транспортного обслуговування, інфраструктури та процесу децентралізації в громаді. Громада мала змогу стати свідком того, як ефективно можна вирішувати питання всіх рівнів та напрямків.

«Просто, доступно, оперативно – Олекандр Терещук».

На завершення зустрічі міський  голова Віталій Гринчук разом з головою Київської ОДА Олександром Терещуком та лідерами учнівської молоді Узинської громади мали змогу долучитись до міжнародного патріотичного флешмобу з паперовими корабликами на підтримку наших військових моряків у російському полоні.