27 грудня сесійна зала Білоцерківської районної ради зібрала 23 депутата. Відбулося  пленарне засідання 28 сесії Білоцерківської районної ради VII скликання під головуванням голови ради Володимира Шевченка. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Геннадій Джегур. Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих захисників України. Традиційно привітали іменників, чиї дні народження припали на міжсесійний період.

Депутати приступили до розгляду важливих питань порядку денного. Тож, про зміни до рішення сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2018 рік» доповів Анатолій Титаренко — начальник управління фінансів райдержадміністрації. А саме: зменшити доходи та видатки загального фонду районного бюджету по КБК 410503 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку» на суму 2000000грн.00коп. (два мільйони гривень 00 коп.).

        2. Зменшити доходи та видатки загального фонду районного бюджету по КБК 410507 „ Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя» на суму 140000грн.00коп. (сто сорок тисяч гривень 00 коп.).

        3. Збільшити доходи та видатки загального фонду районного бюджету по КБК 410501 „ Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот» на суму 27000000грн.00коп. (двадцять сім мільйонів гривень 00 коп).

        4. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету за кодом доходів 41051000 „ Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції ” на суму 164800 грн. 00 коп. (сто шістдесят чотири тисячі вісімсот гривень 00 коп).

       5. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій , відповідно до розпорядження КМУ від 05.12.2018 №934-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», збільшити доходи   загального фонду районного бюджету на  154,0 тис.грн. (сто п’ятдесят чотири тисячі гривень 00 коп.)

   6. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій , відповідно до розпорядження КМУ від 05.12.2018 №934-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», збільшити  видатки загального фонду районного бюджету та передати у вигляді міжбюджетного трансферту 6,0 тис. грн. (шість тисяч гривень 00 коп.) для фінансування об’єктів:

     — Дроздівській сільській раді 6,0 тис. грн. — придбання баяну для Будинку культури с. Дрозди, вул. Польова, 1г, Білоцерківський район.

    7. Зменшити доходи та видатки доходи загального фонду районного бюджету за кодом доходів за кодом доходів 41051200 «Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджет» на суму 164800 грн. 00 коп. (сто шістдесят чотири тисячі вісімсот гривень 00 коп).

     7. Збільшити  видатки спеціального фонду районного бюджету ” на суму 164800 грн. 00 коп. (сто шістдесят чотири тисячі вісімсот гривень 00 коп.) по районному відділу освіти за рахунок передачі коштів із загального фонду до  бюджету розвитку спеціального фонду  на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат.

      8.За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, шляхом передачі з загального фонду до бюджету розвитку  спеціального фонду районного бюджету збільшити видатки в сумі 148,0 тис грн. по Центральній районній лікарні в розмірі 42тис.грн., по відділу культур райдержадміністрації -36,0 тис.грн.

Депутати прийняли Програму підтримки Білоцерківської районної організації ветеранів України на 2019-2023 роки й погодили витрати на утримання районної ради та виконавчого апарату.

По закінченню сесії кандидат філософських наук, публіцист Василь Василик презентував збірку «200 іронічних поглядів на росіян – «братів» наших заклятих». Депутати та присутні мали можливість придбати книгу.

Володимир Шевченко – голова Білоцерківської районної ради VII скликання: Ми разом успішно завершили рік. Прийняли збалансований бюджет. Результати роботи районної ради, як колективного органу, в значній мірі залежать від роботи кожного окремо взятого депутата. Що нового принесе нам чергова календарна віха? Час покаже. Скажу як є. У наступному році роботи буде багато. Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного  миру на нашій землі. З Новим роком, дорогі земляки!

Юрій Базяк — депутат районної ради, голова фракції « Наш край»:

-Ми будемо працювати дієвіше і цього вимагатимемо від  керівництва виконавчої влади. Щиро вітаю краян з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ольга Барбашова  — депутат районної ради, від фракції « Наш край»:

-Сподіваюся, що новий рік принесе нам мир, злагоду, благополуччя, а ми, депутати, плідно працюватимемо на користь Білоцерківщини.

Анатолій Титаренко – начальник управління фінансів районної державної адміністрації:

-Ми успішно завершили рік. Прийняли  збалансований бюджет. Я вдячний за тісну та плідну співпрацю, за порозуміння  з районною радою,  депутатським корпусом.

Олександр Лопот — депутат районної ради, голова фракції «БПП»:

Мені приємно відзначити, що жодне важливе питання не залишилося поза нашою увагою. Ми відповідаємо за здоров`я всього населення району.  А тому медична галузь повинна бути профінансована в повній мірі.

Вікторія Бабенко-начальник відділу освіти райдержадміністрації:

— Ми успішно реалізували Концепцію «Нова українська школа» у закладах освіти району, на яку було виділено з місцевого бюджету 1220 тис грн. Це 100% від коштів державної субвенції. Дякую, що депутатський корпус демонструє підтримку освітньої галузі конкретними справами.