27 травня голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, заступник голови Анатолій Чичикало з робочим візитом відвідали Острійківську загальноосвітню школу.

З останнім дзвіночком ритм будівельних робіт у приміщеннях та на територіях освітніх закладів розпочинається. Адже літо – гаряча пора  ремонтів.

«Мені дуже приємно відзначити сьогодні, що увага до освіти з боку депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування  постійно відчувається. Вчителі забезпечують навчання і розвиток дітей, а ми  забезпечуємо умови для перебування в школі дітей і роботи педагогів»,- говорить голова ради Володимир Шевченко.

На Білоцерківщині продовжують створювати інклюзивно-ресурсні центри. Забезпечують відповідні умови для отримання якісної освіти для  дітей з особливими потребами.

Над цим сьогодні працює і директор Острійківської школи Леся Бабій. Приміщення для ресурсної кімнати виділено. Це кімната для занять з реабілітологом, яка має бути обладнана всім необхідним для відновлення і підвищення фізичної активності та корекції координації рухів,  кімната для роботи дефектолога та логопеда. На  поточний ремонт ресурсної кімнати з районного бюджету виділено  92 тис.грн .

Леся Василівна розповіла, що мають гарні взаємовідносини і з місцевою владою. Й завжди сільський голова Сергій Оленко надає суттєву підтримку освітянам. Адже за рахунок  місцевого бюджету тротуарною плиткою планують викласти подвір`я, налагодити освітлення, відремонтувати обмостку приміщення.

Голова ради наголосив, що до нового навчального року маємо спільними зусиллями за рахунок районного бюджету відремонтувати опалювальну систему. Й це питання перебуває на його особистому контролі. Крім того, Володимир Олексійович додав, що для освітнього закладу за кошти районного бюджету буде придбано електроплита для їдальні та навчальний проектор.

«Проблеми є завжди, але якщо вони на постійному контролі у відділі освіти та в районній владі, то є впевненість що вирішення їх буде безперечним», — на завершення резюмував голова.

С.Бойко