З метою виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам  у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи в органах місцевого самоврядування, голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко зустрівся зі студентами І курсу спеціальності менеджмент Білоцерківського національного аграрного університету.

Зустріч відбулася в кабінеті очільника районної ради. У спілкуванні з молоддю взяли участь заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, завідуюча сектором інформаційної діяльності районної ради Світлана Бойко, завідуюча кафедри менеджменту БНАУ  Юлія Гринчук, асистенти кафедри БНАУ Богдан Хахула та Валентина Биба.

Володимир Шевченко ознайомив студентів із інвестиційними проектами, які втілюються на території району. Він наголосив, що завтра разом із представниками місцевих рад візьме участь у громадських обговореннях бюджету розвитку Київщини на 2019 рік та перспективного плану об’єднання територіальних громад Київської області.

Відбулася розмова у форматі запитань та відповідей. Молодих людей цікавили питання децентралізації, механізми контролю за владою. Юлія Сергіївна нагадала, що їх викладачі, керівники університету, а саме: Анатолій Даниленко, Валерій Хахула, Анатолій Карпенко, на певному етапі свого життя також працювали в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Далі студенти ділилися своїми планами на майбутнє. Розповідали, що мають можливість на 4 курсі навчатися у вузах Польщі, Чехії, але для цього треба мати міцні знання та вільно володіти англійською мовою.

«На жаль, понад мільйон молодих хлопців і дівчат нині виїжджають на роботу за кордон, не знаходячи собі місця в Україні. Кожен 4-й молодий українець віком 14-29 років залишається взагалі безробітним, констатував Анатолій Чичикало.- Маємо надію, що у нашій країні будуть створені всі умови, щоб випускники вищих навчальних закладів мали можливість себе реалізувати в Україні».

Дивлячись в очі сьогоднішнім студентам — майбутнім вченим, фахівцям, спеціалістам,  приємно бачити, що в них очі горять, що вони вірять в те, що вдасться реалізувати свої напрацювання, плани. Адже Україна сьогодні потребує інноваційних підходів до вирішення актуальних проблем сьогодення.

«Бачу, що серед молоді – розумної, талановитої, вмотиваної – зростає зацікавленість і політичними процесами. Це дає впевненість у тому, що є достатньо молодих людей, які хочуть і можуть зробити Україну кращою. Тож наше завдання –створювати майданчики, де б молоді українці могли черпати необхідні знання і досвід», – говорить голова районної ради.

Наостанок, звертаючись до студентів, Володимир Олексійович  наголосив, що успіх – це тривалий, тернистий шлях, який вдається пройти лише найкращим, найсильнішим та найдостойнішим.

«І такими є саме ви, наші студенти. Не чекайте слушних можливостей, зміни влади чи кращих часів, а створюйте їх самостійно і дійте. За такою молоддю, яка не тільки мріє, а працює і досягає своїх цілей, – успішне майбутнє України!»,- резюмував голова ради і побажав студентам впевненості, перспективи, розвитку, миру, добра й любові.