В Україні стартувала благодійна акція «Стоп діабет», яку проводить БФ «ФАРМВАРТА» спільно з німецькою компанією «Верваг Фарма».

З  владою Білоцерківського району в особі її голови Віталія Гринчука тривають міцні ділові стосунки. Адже проблемою сільських територій завжди було недостатнє фінансування  медичних програм. Тож медичні заклади Білоцерківського району вже другий рік постійно отримують медичні препарати від благодійного фонду.

15 березня з Білоцерківського району розпочалася благодійна акція «Стоп діабет». І в цьому велика заслуга засновника фонду «ФАРМВАРТА» Дениса Шевченка. Передача медикаментів проходила в кабінеті головного лікаря Білоцерківського району Олександра Лопота. Саме тут зібралися голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, Головний лікар КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Ровенко. Засновник фонду «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко розповів про особливості вживання переданих препаратів, ознайомив присутніх із планами фонду на найближчий час.

У центральній районній лікарні Олександр Лопот  виразив вдячність Денису Шевченку за постійну допомогу та підтримку, а потім особисто переглянув кожний вид лікарських препаратів, які мали суттєвий термін зберігання та сертифікат якості.

Вдячність благодійникам висловили —  голова районної ради Віталій Гринчук та головний лікар КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Ровенко.

Вони наголосили, що надана допомога є надзвичайно актуальною та необхідною, адже кількість хворих на цукровий діабет в Україні щороку зростає.

«Купити дійсно якісний препарат, такий як «Бенфогамма», «Метфогамма», «Габагамма», вітаміни для хворих діабетом, може собі дозволити далеко не кожний, — сказав Іван Ровенко, — але завдяки благодійникам ми маємо можливість забезпечити лікування значній кількості хворих європейскими препаратами».

Денис Шевченко запевнив медичних працівників й голову районної ради в тому, що співпраця  БФ «ФАРМВАРТА» й керівництва Білоцерківщини продовжиться.

Прозорість і відкритість до людей завжди були пріоритетними у медичній галузі району та благодійного фонду. Вчасно надана допомога-це реально збережені  людські  життя.

Хочу зауважити: всі присутні стали свідками, коли родина Петра та Світлани Горбанів, що проживають у с.Потіївка, з приємною місією завітали до головного лікаря району Олександра Андрійовича та передали яскраве пано в дитяче відділення. Світлана не один день працювала над полотном, щоб воно радувало око маленьких пацієнтів та вдячних медпрацівників. Тож ще раз переконуємось, що благодійність це стан душі, що не має географічних кордонів.