В суботу 10 червня в селі Шкарівка Білоцерківського району відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської  боротьби  пам’яті Авраменко Андрія та Штонди  Петра «Соколята» серед юнаків та юніорів.

В турнірі брали участь діти м.Узина, селища Терезине , с.Шкарівка Білоцерківського району,  м. Миронівка та с.Крюківщина. Також  відвідали Білоцерківщину гості із-за  кордону: збірні команди з Литви та Ізраїлю. Приймала участь у турнірі збірна України з греко-римської  боротьби серед молоді на чолі з тренером В. Лозовим.

Завдячуючи голові Білоцерківської районної ради Віталію Гринчуку та депутатському корпусу районної ради змагання відбулися на сучасному  борцівському килимі за новими стандартами, це ще один  крок у плані розвитку  спорту в нашому районі.

Гості з Литви та Ізраїлю були захоплені краєвидами Білоцерківського краю і приємно вражені позитивними змінами,  що відбулися в плані розвитку спорту. Відас Полезкіс, учасник змагань, був приємно вражений  розвитком  даного виду спорту в районі.

В цьому році в районі вже є чемпіон України з греко-римської боротьби — Данило Грушовий  з м. Узин, який  виборов  звання  кандидата  майстра спорту, вихованець тренера І. Ломтадзе.   Тренери  Г. Житовоз, Д. Панасюк, А. Литвин  віддають всі свої сили, щоб виховати  чемпіонів.

Заняття спортом будь — якого виду повинні  міцно ввійти в повсякденний  побут кожного з нас, якщо ми хочемо зберегти працездатність та здоров’я, проживати повноцінне і радісне життя.