21 листопада на головній  площі міста Біла Церква з квітами зібралися представники району на чолі з головою Білоцерківської районної ради Віталієм Гринчуком.  Вони вшанували новий,  але знаковий день в новітній історії України — День Гідності та Свободи.

Цього річ український народ вже втретє відзначає День Гідності та Свободи України. З кожним роком ця дата набуває все більшого значення історичних подій, яка назавжди залишиться у пам’яті українців.

Революція Гідності внесла свої корективи у свідомість нашої нації. Суспільство зрозуміло, що жити, розвиватися, розбудовувати країну за європейськими принципами, в умовах диктаторського режиму тодішньої влади – це рух в нікуди.

Зараз із упевненістю можна стверджувати, що патріотичні настрої об’єднали весь народ у боротьбі навколо спільної ідеї. Люди, які приїздили на майдан з різних куточків держави із центру, заходу, сходу, півдня, півночі — спільними зусиллями зуміли зберегти гідність національних інтересів, незламність сили духу нашого народу у боротьбі за краще європейське майбутнє.

На превеликий жаль, військові дії у східних регіонах, ще не повністю завершені, але завдяки відданості українського народу своїй Батьківщині, міцним патріотичним настроям, ми зможемо зберегти цілісність нашої держави та єдність нації.  Нехай Господь оберігає кожного з вас та допоможе Україні вистояти у протистоянні з агресором! Хай пам’ять про всіх невинно убитих об’єднає нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на нашій землі. Слава Україні!