10 листопада, за часів СРСР, був Днем Радянської міліції – тому, саме цей день є дійсно святковим і знаменним для ветеранів ОВС, для тих, хто в ті роки прийшов служити в радянську міліцію й більшу частину свого життя віддав служінню людям, захищаючи їх права та законність.

 У Білоцерківському відділі поліції відбулися урочистості, на які було запрошено пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. Для ветеранів це  зворушливі й пам’ятні хвилини зустрічі, які ще раз нагадують про звитягу й силу духу працівників органів внутрішніх справ, про неоціненний вклад в правоохоронну діяльність, а також становлення та розвиток нинішніх поколінь правоохоронців.

Привітати ветеранів міліції прибув заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало. У своєму вітанні посадовець зазначив: „Ваша натхненна праця, професіоналізм і досвід продовжують жити сьогодні, набуваючи нових виявів і вимірів у формуванні кращих традицій української поліції. Старші покоління правоохоронців можуть бути впевненими – їх багаторічний досвід сповна використовується молодими працівниками органів внутрішніх справ, що  сприятиме утвердженню миру й спокою в нашій державі».  Анатолій Петрович побажав ветеранам міцного здоров‘я, щастя, радості, душевного спокою, родинного благополуччя  й злагоди. Шанованим пенсіонерам А.Чичикало вручив грамоти Білоцерківської районної ради.

У цей день, вшанували всіх ветеранів, які гідно працювали та охороняли спокій громадян. Особливу подяку виразили ветеранам ОВС — ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я та життя, рятували світ.

Досвід ветеранів та пенсіонерів ОВС є взірцем у роботі молодих співробітників, які продовжують почесну службу служителів законності та порядку.