28 липня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Київської Русі відзначили День хрещення Київської Русі-України. Це свято існує всього кілька років, хоча й прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому.

Молебень відслужив настоятель храму, секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михайло Кобулей. У спільній молитві взяли участь голови Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та райдержадміністрації Геннадій Джегур, представники виконавчого апарату Білоцерківської райради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  прихожани храму.

День хрещення Київської Русі-України відзначається щорічно 28 липня. Сама історична подія відбулася у 988 році. Вона стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі.

Князь Володимир зробив великий внесок у відродження Київської Русі. Прийнявши православну віру, він підняв на високий рівень духовну культуру в державі. Охрестивши Русь-Україну, князь Володимир зміцнив її не тільки духовно, через віру в Бога зміцніла й державна єдність, освятилася влада великого князя. Хрещення було подією великої ваги – сприяло розвиткові культури, поширенню писемності, створенню перших шкіл і бібліотек. Значно розширилися її політичні, економічні та культурні зв’язки з багатьма країнами.
Ця знаменна подія змінила життя народу не лише тоді, а й змінює його сьогодні. Бо саме на любові до Бога та любові один до одного повинно будуватися наше з вами життя. «Молімося до Святого рівноапостольного князя Володимира і кожного дня свого життя до Бога, щоб Господь дав нам мудрості, сили, терпіння і любові. Нехай Господь благословить усіх нас і нашу Україну!» — звернувся до присутніх отець Михаїл.