Сучасний стан розвитку місцевого самоврядування та питання регулювання міжбюджетних відносин було розглянуто під час пропуску, що відбувся в Білоцерківській районній раді за участі голови районної ради  Віталія Гринчука, його заступника Анатолія Чичикала, голови Білоцерківської райдержадміністрації Геннадія Джегура, начальника управління фінансів райдержадміністрації Анатолія Титаренка.

Учасники пропуску узгодили проблемні питання та розглянули пропозиції щодо капітальних видатків на 2017 рік із урахуванням використання вільних залишків по об`єктам (дороги, ФАПи, амбулаторії, освітні заклади, освітлення населених пунктів тощо), харчування дітей 1-4 класів, збільшення норм харчування за рахунок усіх джерел фінансування.

Зараз формується план соціально-економічного розвитку району й проведена робота дасть змогу ефективного використання бюджетних коштів — районних, обласних, фонду регіонального розвитку.

Зокрема, голова ради В.Гринчук наголосив, що вперше за багато років забезпечено значний ріст надходжень до районного та місцевих бюджетів.

«Особливо радує суттєве зростання власних доходів. Це свідчення не тільки позитивних для місцевого самоврядування змін в податковому законодавстві, а й того, що всі ми – депутати районної та місцевих рад, Узинський міський, Терезинський селищний та сільські голови в переважній своїй більшості почали більш відповідально та результативно проводити  систематичну роботу по збільшенню доходної частини своїх бюджетів.

Така робота дала можливість реалізувати ряд проектів у освіті, культурі, медицині, житлово-комунальному господарстві. Це дало змогу суттєво покращити добробут багатьох жителів Білоцерківського району», — зазначив голова ради.

Підсумовуючи засідання, Віталій Гринчук наголосив на тісній співпраці виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,  яка  спрямована на реалізацію реформ, спільних рішень для забезпечення інтересів територіальних громад Білоцерківщини в усіх сферах суспільного життя.