21 червня відбулося підведення підсумків районного фотоконкурсу «Чарівна краса вишиванки». Переможців привітали голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур. Вони подякували усім учасника фотоконкурсу за активність та небайдужість, адже вишиванка це не просто вбрання. Це символічна річ для кожного українця. В її орнаменті можна побачити сліди історії роду, народу та усієї України. «Вишиванка об’єднує нас. Власне на таких народних символах, заснованих на минулому, і формується наше майбутнє, наш світогляд, духовність і національна цілісність. Це частина нас самих», — підкреслив Геннадій Васильович.

«Ідея виникла спонтанно, але виявилася хорошою і на неї відгукнулося чимало людей. Головний меседж конкурсу – об’єднатися, поділитися своїми родинними оберегами, одним із яких власне і є вишиванка. Щиро дякую усім, хто долучився. Деякими фотороботами ми було просто приємно вражені. Приміром, у селі Піщана проживає родина Совичів. У сім’ї Сергія та Наталії 10 дітей. Найстаршому сину 15 років, найменшій донечці 1,5 рочки. Вони надіслали своє родинне фото у вишиванках. Це так чудово, і зворушливо водночас. Упевнена, що конкурс і надалі матиме своє продовження», — начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Надія Крилевець. Доречі, саме за ініціативи відділу і було проведено такий цікавий фотоконкурс.
В цілому було подано 105 робіт, головних героєм яких стала вишиванка. На фото зображені як сучасні, так і давні автентичні вироби, цілі родини та колективи. Переможців визначали у 8 номінаціях – ”Краща дитяча вишиванка”, “Найбільша родина у вишиванках”, “Краща організація у вишиванках”, “Краща чоловіча вишиванка”, “Краща жіноча вишиванка”, “Краща старовинна вишиванка”, “Весільна вишиванка” та “Найоригінальніша вишиванка”. Отже, переможцями стали:
”Краща дитяча вишиванка” Строкач Ульяна, Біліми Андрій та Олександр, Бондарець Аріна, Валерія та Євгеній Іщенко. Максимченко Інна, Шаповал Ульяна, Завадський Микола, Петрик Єлизавета, Кириленко Вікторія, Козюн Олександр, Михальчук Софія, Панченко Артем, Труш Поліна, Старовойтова Лілія, Гейдел Ульяна, Прокопенко Марія, Кот Юлія, Бровкін Іван, Компанієць Анастасія, Собочко Софія, Чечетка Тимур. “Найбільша родина у вишиванках”
Родина Совичів, с.Піщана. “Краща організація у вишиванках”
Іванівський навчально-виховний комплекс. “Краща чоловіча вишиванка” Марк Поправка, Павло Котовщик.
“Краща жіноча вишиванка”  Боржун Олена, Куцелап Анастасія, Крижанівська Дарина, Катерина Степанова. “Краща старовинна вишиванка Клімчик Аліна, Котовщик Ілона. “Весільна вишиванка”. Марія та Роман Кірман. Найоригінальнішої вишиванки”
Усенко Алла, Ляшенко Лілія. (За матеріалами сайту РДА)