Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії, яке відзначається у перший день літа. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Зі щирими привітаннями до малечі  звернувся голова районної ради Володимир Шевченко. «Хай буде у світі мир, хай кожного дня усіх  вас, малеча, вітає привітне сонечко, хай цвіте на  личках радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх та здійсняться всі ваші мрії»,- звучало з вуст голови ради.

У цей день пісні, танці, різноманітні конкурси були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій. У концертно-розважальній програмі взяли участь дитячі колективи району. Казкові персонажі провели для дітей цікаві ігри та конкурси.

Море усмішок, дитячого щебету, непідробної радості та щастя в очах. Як хочеться щоб цим діткам завжди посміхалося життя, щоб доля дарувала побільше таких радісних хвилин!