Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії, яке відзначається у перший день літа. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різні заходи з метою звернути увагу громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

За сприяння служби у справах сім`ї та дітей, відділу освіти, організовано та проведено дітям справжнє свято «Білоцерківщина – мій рідний край», яке проходило у парку ім. Т.Шевченка, що у с.Шкарівка.

На урочистому відкритті свята з вітальним словом виступили заступник голови районної адміністрації Володимир Толочко, керуючий справами апарату районної ради Володимир Шевченко, помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна, начальник служби у справах дітей та сім`ї Оксана Михайлюк, в.о.начальника відділу освіти Вікторія Бабенко. Вони привітали дітей зі святом та побажали усім гарного літнього відпочинку, наповненого яскравими пригодами та враженнями.

Для майже 250 дітлахів з усіх куточків району було організовано концертну програму, різноманітні конкурси, спортивні розваги та рухливі ігри, за участь і перемогу в яких учасники отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій. Багатогранністю талантів було наповнене це веселе дійство. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки дали волю своїм фантазіям та найзаповітнішим мріям.

Діти мали змогу поласувати смачним морозивом, яке їм презентували від благодійного фонду «Фортеця». А ось від народного депутата України Віталія Гудзенка пришкільні табори у селах Шкарівка, Острійки, Потіївка, Поправка та Дрозди отримали спортивне обладнання, щоб під час літнього відпочинку діти мали змогу активно відпочивати.

Пісні, танці, різноманітні конкурси були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій. У концертно-розважальній програмі взяли участь дитячі колективи району.

Словом, свято вдалося на славу – море усмішок, дитячого щебету, непідробної радості та щастя в очах. Як хочеться щоб цим діткам завжди посміхалася доля.

Веселі і задоволені діти поверталися зі свята. Адже вони, окрім розваг, мали нагоду познайомитися із новими друзями, поділитися враженнями із однолітками. Тож нехай ці посмішки та гарний настрій залишаться з ними на весь рік, а їх дитинство буде щасливим та безхмарним. Адже у малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.(За матеріалами РДА)