15 липня у приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету відбулася конференція спілки землевпорядників України. До обговорення проблемних питань у сфері землеустрою долучилися представники земельних установ, посадовці, науковці.

IMG_3523Проблемні питання, що стосуються Білоцерківського району та й Київщини взагалі піднімали: заступник голови Київської обласної ради Стариченко Микола Анатолійович, голова Білоцерківської районної ради Гринчук Віталій Юрійович, ректор БНАУ, депутат Київської обласної ради  Даниленко Анатолій Степанович…

Україна перебуває в очікуванні масштабних та глибоких економічних реформ. У числі тих, що потребують першочергового запровадження, безумовно, має бути земельна реформа. Бо нині ситуація у земельній сфері склалася непроста. На жаль, питання, пов’язані з орендою земельних ділянок, їх використанням сільгоспвиробниками, державною реєстрацію, можливостями запровадження повноцінного земельного ринку та інші, останніми роками, або зовсім не вирішувалися, або вирішувалися лише частково і не тими темпами, як того потребувала ситуація.

Тож як наш уряд має сьогодні діяти з тим, щоб максимально врахувати інтереси і землевласників, і тих, хто обробляє їх гектари, і держави?  Як слід вибудовувати нову земельну політику з урахуванням сучасних економічних та політичних реалій? Саме ці питання роз`яснював  Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Мартинюк Максим Петрович, крім того, він озвучив напрацювання законопроектів.