Щирою гостинністю в неділю, 4 червня, святкувала Білоцерківщина заснування села  Макіївка. Свято гармонійно поєдналося з величним християнським святом — Святою Трійцею.

     Урочистості зібрали багато людей, яким не байдужа доля свого краю. У  Макіївку завітали почесні гості: голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, сільський голова Михайло Бердалик, почесні громадяни села, підприємці, які виступили спонсорами свята. Від почесних гостей пролунали найщиріші слова вітань на адресу винуватців святкової події.

     За наполегливу працю на рідній землі, за турботу та підтримку тих, хто перебуває на сході України  шанував своїх односельців сільський голова Михайло Георгійович.

     Шановну громаду зі святом привітали голови району. «Нехай Свята Трійця єднає, освячує та береже кожного з нас на дорозі правди та порозуміння, а духовне піднесення стане благодатним ґрунтом для нових благих починань», — наголосив  у своєму вітанні Віталій Гринчук.

     Родзинкою свята стало вручення ключів від  спецавтомобіля фельдшеру медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини  Миколі Григоровичу  Івахненко. Незважаючи на всі складнощі, які випробовує сьогодні сфера охорони здоров’я,  престиж медичного працівника, особливо на селі, залишається  високим.

     «Депутати районної ради знаходять  можливість усілякими силами підтримати медичну галузь району. Це вже 4-й автомобіль, але не останній, найближчим часом ми успішно продовжимо цю практику й інші медичні заклади  будуть забезпечені необхідним транспортом та медичним устаткуванням», — у вітальному слові наголосив голова районної ради Віталій Гринчук  та голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур, вручаючи ключі від автомобіля.

     Під час урочистостей традиційно вітали найактивніших та найкращих представників громади, які беруть активну участь у функціонуванні школи, амбулаторії, пошти, поліпшенні благоустрою тощо.

     Традиційні віншування були й на честь подружніх пар, вітали також молодят, які побралися в цьому році. Вітання отримали іменинники, ювіляри, родини, які саме цього року поповнилися дітками.

     Усе це проходило в супроводі творчих дарунків: читала вірші Кущенко Марія Петрівна, народними піснями радував учасників дійства дитячий колектив «Талісман», учні школи , гурт «Краяни», своїм виступом  заворожив  всіх  присутніх чемпіон світу серед студентів та юніорів Івахненко В.В. Відбулися народні гуляння, які особливо полюбляє молодь, адже свято проходить у День  Святої Трійці.

     Цієї світлої днини разом із запашною зеленню в наші домівки входить мир, злагода та Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, щирістю та душевним теплом.  Тож нехай здобутки  мальовничого села завжди зростають, а щастя та добробут його жителів із роками тільки примножуються.