8 червня голова асоціації сільських голів Білоцерківського району Ольга Бурлака організувала зібрання голів місцевих рад за участю депутатів районної ради Анатолія Чичикала, Володимира Шевченка, Олександра Балановського, Юрія Базяка, Олександра Махині щодо чергового обговорення питання об`єднання громад. Вже вкотре порушується дане питання. На розгляд депутатів обласної ради подавалися ряд пропозицій щодо об`єднання громад, та жодна не була підтримана у владних кабінетах Києва.

Своє бачення з даного питання висказали — Юрій Базяк,  Анатолій Чичикало, Олександр Балановський — депутати районної ради, голови місцевих рад, активним у обговоренні був Узинський міський голова — Олександр Охріменко,  Фурсівський сільський голова — Микола Фурсенко,  Фесюрівський — Володимир Святецький, Потіївський — Ольга Бурлака. Розмова велася про конкретні пропозиції щодо об`єднання громад.

Юрій Базяк:«Ми повинні напрацювати той дієвий механізм, який буде на користь громаді». Він запропонував опрацювати черговий проект оптимальних варіантів об’єднання, винести на обговорення з громадами, представити його на 6 сесії районної ради, що пройде 12 липня та до 20 липня внести  пропозиції до Перспективного плану формування територій громад  Київської області.