Не секрет, що від чіткої й мудрої організації першовересневого заходу  у навчальному закладі  значною мірою залежить створення атмосфери єднання шкільної родини, оптимізму, добра.

На святкових лінійках у 35 школах нашого району  вишикувались  4 307  школярів. Однак, найбільш хвилюючим і знаковим цей день звичайно є для 470 першокласників, маленьких громадян України, які прагнуть знань, а для випускників цей навчальний рік буде найвідповідальнішим.

Тож з нагоди початку нового навчального року голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук привітав студентів Білоцерківського аграрного університету, завітав до вчителів та учнів Узинської ЗОШ №1 та №2, Узинської  гімназії, зустрівся з учителями Острійківської школи та привітав їх  із Днем знань.

Очільник районної ради наголосив, що сьогоднішнє свято є знаковим для школярів, які розпочнуть навчання у реконструйованих, утеплених, комфортних навчальних закладах.  Виразив вдячність депутатському корпусу за допомогу й підтримку Білоцерківському району. Побажав школярам, щоб їхні шкільні роки були наповнені незабутніми враженнями, а здібності та наполегливість стали запорукою успіхів і вагомих досягнень.

Віталій Гринчук висловив найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети.

В добрий путь, дорогі школярі!