Строкатий килим із квітів і білих бантиків, радісні першокласники, вже зовсім дорослі учні випускних класів та, звичайно ж, дзвінок-дзвіночок, особливо гулко звучний в осінньому повітрі, — ці прикмети Дня знань важко сплутати з рисами якогось іншого свята.

День знань відкриває новий навчальний рік для всіх без винятку учнів. Але школярі різного віку сприймають це свято по-різному. Колишні вихованці дитсадків хочуть по швидше всістися за парти і дізнатися про все на світі. Хлопці середніх класів, вже звиклі до шкільної рутини, тужать за канікулами, які пролетіли так швидко. Сумно і випускникам, але з іншої причини: вони розуміють, що це останній День знань у стінах рідної школи.

Не варто забувати, що День знань — свято не тільки для учнів та студентів, а й для їхніх наставників: шкільних вчителів і викладачів навчальних закладів. А також для батьків, які теж дуже хвилюються, особливо батьків першокласників і першокурсників.

Не секрет, що від чіткої й мудрої організації першовересневого заходу  у навчальному закладі  значною мірою залежить створення атмосфери єднання шкільної родини, оптимізму, добра.

На святкових лінійках у 23 школах нашого району  вишикувались  2 187  школярів. Однак, найбільш хвилюючим і знаковим цей день звичайно є для першокласників, маленьких громадян України, які прагнуть знань, а для випускників цей навчальний рік буде найвідповідальнішим.

З нагоди початку нового навчального року в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, керуючий справами виконавчого апарату Володимир Шевченко, депутати  районної ради побували у школах району та привітали учнів   із Днем знань.

У своїх вітаннях вони бажали школярам, щоб їхні шкільні роки були наповнені незабутніми враженнями, а здібності та наполегливість стали запорукою успіхів і вагомих досягнень.

Висловлювали найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети.

Анатолій Чичикало:«Маємо надію, що саме, ви, молоде покоління, становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу. В добрий путь, дорогі школярі!»