Не секрет, що від чіткої й мудрої організації першовересневого заходу  у навчальному закладі  значною мірою залежить створення атмосфери єднання шкільної родини, оптимізму, добра.

Тож з нагоди початку нового навчального року голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук завітав до вчителів та учнів Озернянської та Яблунівської навчальних закладів на урочистості та привітав їх  з Днем знань.

Очільник районної ради наголосив, що сьогоднішнє свято є знаковим для школярів, які розпочнуть навчання у реконструйованих, утеплених, комфортних навчальних закладах.  Виразив вдячність депутатському корпусу, керівництву Київської облдержадміністрації в особі заступника голови, нашого земляка Миколи Стариченка за допомогу й підтримку Білоцерківському району. Нагадаємо, що на реконструкцію та утеплення Озернянської та Яблунівської навчальних закладів з обласного бюджету виділено майже 3 млн. грн.

Побажав школярам, щоб їхні шкільні роки були наповнені незабутніми враженнями, а здібності та наполегливість стали запорукою успіхів і вагомих досягнень. Віталій Гринчук висловив найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети.

На урочистостях школярів та вчителів вітали директор Озернянської ЗОШ Юрій Онопрієнко, директор Яблунівського НВК Олександр Микитюк, голови місцевих рад — Юрій Дробович та Анатолій Савчук, отець Андрій, керівники базових господарств.

Ми знаємо Віталія Гринчука, як успішного керівника, депутата, він ще й люблячий тато. Тож серед такого напруженого графіку роботи, не обійшов увагою своїх діток, знайшов час провести до школи доньку Каріну та сина Каріма.

Маємо надію, що саме, ви, молоде покоління, становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу. В добрий путь, дорогі школярі!