Сьогодні, 4 червня, у стінах Білоцерківської районної ради привітали журналістів. Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко та в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук першими вітали представників «четвертої влади». Керівники бажали творчих пошуків, блискучих ідей, невичерпного натхнення та наполегливості у реалізації нових проектів.

У своєму виступі Володимир Шевченко наголосив: «Я хочу від громади Білоцерківщини, від усього депутатського корпусу сказати дякую Вам! Ми слідкуємо за різними ЗМІ – електронними, паперовими, а розробниками цього всього є Ваші руки та голови. Тепер перед нами постало дуже багато завдань. У Ваших структурах відбулася реорганізація – роздержавлення ЗМІ. І нам шкода, що ми не беремо безпосередньої участі у Вашій роботі, не допомагаємо Вашому розвитку. Та ми намагаємося співпрацювати з Вами тісніше. Хочу побажати Вам гострого пера, гарних заробітних плат та здоров’я. Нехай все, що Ви творите, приносить Вам лише добро та задоволення. Бажаю Вам творчих злетів та завжди досягати всього, чого Ви прагнете. А також демократії – висвітлюйте все так, як Ви це бачите!».

Керівники району відзначили Подяками редакторів та  журналістів місцевих засобів масової інформації за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери та з нагоди Дня журналіста, а саме: редактора Віру Строкач та трудовий колектив —  ПП «Редакція регіональної газети Надросся «Замкова гора»; кедактора Валентину Храбуст та колектив ПП « Редакції  газети «Громадська думка»; редактора Тетяну Цейтліну та  колектив БМП телерадіоорганізації  «Місто», редактора Миколу Іванова та трудовий колектив ТРК «Крокус», редактора Володимира Пастушенка та колектив політичного видання «Тиждень»; Надію Савчук — журналіста інформаційної агенції  «Моя Київщина», Віктора Оваденка -журналіста «Замкової гори».

До привітань долучився Почесний  член Золотого фонду Білоцерківського району та міста, колишній керівник району, Василь Дудник :  «Можна з впевненістю говорити, щоб без журналістів життя неможливе, адже у світі високих технологій нічого не буде працювати без Вас – людей творчих, розумних. Несіть людям більше позитиву, а найголовніше – правду». Василь Іванович згадав творчий шлях «Замкової гори» (колишній «Ленінський шлях»). У спілкуванні з журналістами, згадували курйозні життєві ситуації.

Зазначимо, День журналіста почали відзначати в Україні 6 червня 1994 року, коли перший президент України Леонід Кравчук підписав Указ про встановлення в Україні професійного свята засобів масової інформації.