Голову Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука  жителі села Яблунівка впізнають відразу. Його знають і школярі, яких він щойно провів до школи, й батьки, які завдячують голові за гарні умови перебування дітей у навчальному закладі, й медики, які в червні отримали спецавтомобіль, аграрії та пенсіонери.

Лише за цей рік позитивних змін і зрушень на території Яблунівської сільської ради сталося чимало. І все завдяки злагодженій роботі органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу.

Тож робочий візит голови райради та членів виїзного прийому громадян 21 вересня розпочався  з приємних миттєвостей. Зустріч з  народним художником України Ніною Божко, її роботи вразили присутніх, та вишивки Ольги Лебединської не залишили байдужими нікого. Той не дивно, адже Яблунівка багата на талановитих людей. В селі змалечку діткам прививають  любов до прекрасного.

На зустріч з посадовцями прийшли пенсіонери, медики, вчителі, аграрії. Індивідуальні роз`яснення, щодо хвилюючих питань, мешканцям надавали голова районної ради Віталій Гринчук, та його заступник Анатолій Чичикало, керуючий справами апарату райради Володимир Шевченко, головний лікар Комунального медичного закладу Білоцерківської районної ради «Білоцерківський районний центр первинної медико — санітарної допомоги» Іван Ровенко. Люди мали змогу одержати необхідні консультації від інспектора управління соціального захисту населення Вячеслава Конопатського, заступника начальника управління Пенсійного фонду Олени Голуб.

На прийомі громадян було порушено питання щодо передачі особової справи з пенсійного фонду Житомирської області до пенсійного фонду Білоцерківського району родини переселенців, на що голова ради пообіцяв допомогти.

Сільський голова Анатолій Савчук окреслив цілий спектр завдань на 2016-2017 роки, який буде реалізовуватись відповідно до Програми соціально-економічного розвитку сіл. Односельці з повагою відносяться до очільника села. Рішучості, енергії та наполегливості Аатолію Михайловичу вистачає на всі сільські справи. А їх, як відомо, завжди вдосталь. Сьогодні — це самодостатня сільська рада, яка на 180% виконала дохідну частину бюджету, й на території якої працює бюджетоутворююче господарство СВК ім. Щорса, яким керує Борис Пономаренко. Збережений потужний сільськогосподарський колектив, напрацювання минулих поколінь у галузях рослинництва й тваринництва, що вирізняє їх серед інших господарств — це дає змогу розвиватися.

На території сільської ради побудована церква,  працює будинок культури, у ньому завжди людно. Представники влади пообіцяли вирішити питання щодо його ремонту. Приємно, що на території села працює перукарня, й жителі села мають можливість робити сучасні зачіски.

p60919-130330Побували представники влади й на території  Яблунівського НВК. Учні розпочали навчальний рік у затишному приміщенні, де було замінено 120 вікон на металопластикові. Зараз на стадії завершення роботи по переведенню дошкільного відділення в приміщення школи, що дасть можливість забезпечити необхідний температурний режим з одночасною економією коштів на опалення. Малюки матимуть сучасний комфортний садочок з гарними меблями, іграшками.

p60919-131000Посадовці та депутати відвідали Яблунівську медичну амбулаторію загальної практики сімейної медицини, передали ліки від Благодійного фонду «ФАРМ ВАРТА». Відмітили позитивну роботу головного лікаря амбулаторії Максима Кравченка. Приємно, що молодий фахівець працює на селі завзято, уміло, результативно й гуртує за собою весь медичний колектив.

«Наші села мають бути сучас­ними, перспективними. Запорукою успіху є співпраця органів місцевого самоврядування, депутатів та представників влади», — наголосив голова ради Віталій Гринчук.