За ініціативи громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО», за підтримки депутата Київської обласної ради МИКОЛИ СТАРИЧЕНКА та Білоцерківської районної ради 24 травня в приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету  відбулося відкриття фото проекту PROMKА про події на промзоні містечка Авдіївки та його захисників.

За весь час проведення АТО на сході України Авдіївка, невелике промислове місто в околицях Донецька, продовжує бути напруженою зоною українсько-російського конфлікту.

PROMKА — це серія чорно-білих фотографій та палароїдних знімків про українських героїв, котрі щодня в нелюдських умовах, під постійними обстрілами виконують свій обов`язок із оборони української державності. Ці кадри були зняті протягом жовтня-листопада 2016 року.

Ці фото нагадують глядачам, що війна в Україні триває. Ще нічого не завершилось, щодня гинуть кращі сини України й щодня державність у небезпеці. Захисники «PROMKИ», «сталкери» — справжні герої, і місце їхнім подвигам-в пантеоні слави українського народу.

У рамках проекту PROMKА серія виставок Україною та світом розповість про події в найгарячішій точці АТО — промзоні Авдіївки — та покаже її захисників. Ці хлопці є справжніми героями, це-точка згуртованих наших сил та підтримки.