Синоптики попереджали. Так і сталося. Засніжило. Замело. 5 лютого Білоцерківщину засипало снігом. Як і очікувалося, тривають сильні снігопади, налипання мокрого снігу, складні умови на автодорогах. З віддалених сіл не всі шкільні автобуси мали можливість привезти дітей до навчальних закладів.

З цього приводу керівники району – голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та голова райдержадміністрації Геннадій Джегур вирушили селами району, інспектуючи роботу дорожніх служб та організацію робіт по снігоочищенню сільських голів.

Вони побували у віддалених селах. Ще звечора розпочали роботу комунальні служби під керівництвом Володимира Цмокно та Сергія Дікова. Роботи по розчистці доріг тривають. Звичайно, техніки дорожніх служб замало. Не гаючи часу, керівники сільськогосподарських підприємств активно включилися в роботи. За що Віталій Гринчук та   Геннадій Джегур виразили їм вдячність.

Позитивний відгук  отримали голови місцевих рад,  які вчасно організовували роботу та ситуацію щодо очищення доріг тримають на контролі.