Головував на засіданні комісії заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко. Члени комісії зібралися для детального опрацювання питань.

Валентина Бачинська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представила на розгляд комісії пропозиції щодо перерахунку раніше призначеного розміру грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, учаснику бойових дій на території держав де велись бойові дії Олександру Сайченку (с.Озерна) та Віктору Щербині (с.Острійки), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №214 від28.03.2018 року «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, у зв`язку зі зміною показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України відповідно до наказу Міністерства розвитку громад на території України від 02.12.2019 р. №286.

На кожне питання, що цікавили членів комісії, Валентина Петрівна дала роз`яснення. Вона зауважила, що попередньо погоджено кошти на 9 учасників АТО. На комісії одноголосно підтримали  рішення.