Заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало провів особистий прийом громадян. На прийомі побували чотири особи. Мешканці територіальної громади порушили питання щодо дотримання законодавства у сфері земельних відносин на території району; про надання матеріальної допомоги і соціальних виплат; працевлаштування, про наявність паю, а також інші питання, роз’яснення та відповіді на які були надані під час прийому.

За дорученням Чичикала А.П. відповідно до Закону України «Про звернення громадян» за наслідками особистого прийому працівниками виконавчого апарату ради будуть надані письмові відповіді громадянам.

Прийом громадян —  це одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Після закінчення особистого прийому, Анатолій Петрович  зустрівся з Олександром Махинею — головою постійної комісії з питань законності, правопорядку,  регламенту, депутатської етики,  духовності та забезпечення діяльності депутатів . Депутат порушив питання щодо співпраці районної ради з громадськими формуваннями та спільно обговорили подальшу співпрацю щодо Програми профілактики та протидії злочинності у Білоцерківському районі «Безпечна Білоцерківщина».