23 жовтня в.о голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало та голови місцевих рад району взяли участь у засіданні наради, яке проводив голова райдержадміністрації Геннадій Джегур за участю представників обласної фіскальної служби. На нараді обговорювалися питання організації роботи щодо наповнення місцевих бюджетів на території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДФС України в Київській області.

Серед розглянутих питань – зміни в організаційній структурі ГУ ДФС України в Київській області, функції та завдання, стан надходжень до місцевого бюджету, аналіз динаміки у порівнянні з минулим періодом минулого року, стан заборгованості зі сплати майнових податків та єдиного соціального внеску, наповнення місцевих бюджетів, легалізації заробітної плати та детінізації відносин у сфері зайнятості населення та ряд інших.

В числі виступаючих голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, начальник управління Білоцерківського ГУ ДФС України в Київській області Павло Козирєв, заступник начальника ГУ ДФС України в Київській області Роман Гришко, голова Узинської ОТГ Віталій Гринчук, начальник фінансового управління Анатолій Титаренко.

Нарада націлена на організацію конструктивної роботи, що дасть можливість збільшити власні надходження місцевих бюджетів та спрямувати їх на соціально-економічний розвиток територій.