Сесійна зала Білоцерківської районної ради зібрала добродіїв, доброчинців й друзів, щоб віддати  належне учасникам АТО, вручивши право власності  на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства у розмірі 2 га. І це лише малесенька частинка того, що ми маємо воздати нашим патріотам, які знаходились і знаходяться на передовій, захищаючи мирне небо. Хвилина пам`яті є даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вічна слава героям, вічна їм пам’ять!

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук разом із  головою  Всеукраїнської асоціації учасників бойових дій В’ячеславом Вовченко вручили сертифікати на земельні ділянки 200 бійцям з Білоцерківщини та членам сімей загиблих воїнів, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України. Передача у власність земельних  ділянок  – це свідчення глибокої шани й поваги, яку висловлює український народ своїм захисникам.

У роботі зустрічі взяв участь голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко. На заході були присутні голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур,  міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, народний депутат України Хвича Мепарішвілі.

Сьогодні Білоцерківщина є серед лідерів в області по видачі свідоцтв про право власності на земельні ділянки учасникам АТО. За останні 2 роки понад 2000 бійців та їх родини отримали земельні наділи.

У вітальній промові очільник  Київщини зазначив, що із задоволенням приїхав не тільки вручити сертифікати на земельні ділянки, а насамперед поспілкуватися із бійцями та їх родинами:

«Одне з моїх першочергових  завдань — бути разом з учасниками АТО, допомагати бійцям та їх родинам, адже завдяки нашим воїнам ми сьогодні маємо країну. Тому влада просто повинна чути і допомагати вирішувати їхні проблеми».

Сьогоднішня зустріч вручення земельних сертифікатів — яскравий приклад співпраці, левова частка якої припадає на Всеукраїнську асоціацію учасників бойових дій. Ця подія яскраво демонструє, наскільки важливо об’єднувати зусилля  задля вирішення спільної справи. Інакше успіху не досягти.

«Ми, як громадська організація, організували процес пошуку землі й оформленні відповідних документів. Представники влади, які сьогодні присутні на заході, надавали нам всебічну підтримку, а представники бізнесу  віддали на користь учасникам АТО земельні ділянки, які були у їхньому використанні,» — зазначив голова ГО «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій» В`ячеслав Вовченко. Він висловив слова вдячності Олександру Терещуку, Володимиру Шевченку, Геннадію Джегуру, адже завдяки їхній підтримці та допомозі ще майже дві сотні учасників АТО змогли реалізувати своє право на землю.

Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу, кожен присутній мав змогу поставити питання та отримати на нього відповідь. Вже традиційно Олександр Терещук продовжив зустріч у форматі конструктивного діалогу з громадою, де вислухав проблеми присутніх.

Керівники тиснули руки бійцям та дякували за патріотизм, за те, що над рідною землею панує мир, що ми можемо  мирно працювати, вчитися, жити.

Нехай єднає нас віра, надія і любов а Господня молитва бережуть вас усіх. Слава Україні! Героям слава!