Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага» запроcив активних представниць Білоцерківського району до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», який проходив 11 вересня 2017р. у м. Чернігів.

Тренінг був спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

Я разом із своїми колегами: Ольгою Кучер — керівником апарату райдержадміністрації, Любов Стороженко — депутатом районної ради, Наталією Гончаровою — начальником відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ РДА, пройшовши конкурсний відбір, представляли Білоцерківський район.

Особисто мене найбільше зацікавив інформаційний блок про те, чим відрізняється пропонований організаторами підхід до підготування виступу від поширеного «традиційного», і як заволодіти увагою аудиторії і залучити слухачів до дискусії.

Програма містила базові інструменти захисту цивільних прав на місцевому, національному та міжнародному рівні, поетапне обговорення підготування соціального проекту.

Тренінг із мотивації, керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні став частиною однойменного проекту для жінок — громадських діячів: депутатів місцевих рад, представниць органів виконавчої влади, лідерок і членів політичних партій і громадських організацій Київської та Чернігівської областей.

Кожній учасниці було запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на черговій зустрічі, яка передбачає залучення 100 учасників, включаючи близько 48 представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні (політиків та політикинь, національних та міжнародних експертів та експерток), а також донорів, які у результаті ознайомлення із презентованими проектами можуть розглянути можливості щодо фінансування останніх.

Світлана Бойко — завідувач сектору інформаційної діяльності районної ради