Всі жінки на землі, безумовно, достойні поваги, та особливо це стосується Марії Матвіївни Кривенко жительки с.Сорокотяги, яка 4 серпня відсвяткувала свій 95-річний ювілей.

Вік людини вимірюється не роками, а тими справами, які вона зуміла залишити після себе. А Марію Матвіївну ми знаємо, як  скромну, але достойну людину, у якої не згасає бажання працювати,  незважаючи на стан здоров`я, та нелегке прожите життя.

Зі сльозами радості на очах  Марія Матвіївна приймала щирі вітання від депутата районної ради Любові Стороженко та голови Сорокотязької ветеранської ради Марії Герасименко. Адже головне для шанованої ювілярки, що про неї не забули і пам’ятають.

Жінки привітали іменинницю та висловили сердечну вдячність за великий талант  сіяти мудрість у колі родини, друзів, односельців. Адже її серце завжди наповнене співчуттям,  милою приємністю. Цими чудовими якостями Марія Кривенко щедро ділиться з дітьми, онуками, правнуками. Їй вірять, люблять і шанують, тому, що вона здійснює зв’язок часів, продовжуючись у своїх нащадках.

Жінки побажали ювілярці відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я,  довгої людської пам’яті.