День медичного працівника — це саме важливе і необхідне свято. Тому, саме сьогодні ми вітаємо найцінніших людей, яким довіряємо своє здоров’я.

Напередодні свята у головному медичному закладі району – Білоцерківській центральній районній лікарні зібрався дружній колектив, щоб порадіти за успіхи свої та своїх колег, привітати зі святом та відпочити душею.

Зауважу, з приходом Олександра Лопота на посаду головного лікаря Білоцерківського району значно поліпшилася матеріально-технічна база та підвищилася якість обслуговування населення. Недаремно Олександр Андрійович наголошує, що найбільшим нашим надбанням є медичні кадри. Всі разом вони працюють в непростий час реформ. І саме завдяки невтомній праці медичних працівників, їх професійності та відповідальності, районна медицина  за останні роки все ж досягла помітних успіхів. Тож сподіваємося, що цей прогресивний поступ не спинятиметься.

У залі відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я району. Представників найгуманнішої професії прийшли привітати в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало,  заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка Євгеній Гудзенко.

Вони висловили щирі слова вдячності за нелегке служіння на ниві охорони здоров’я, відновлене здоров’я жителів Білоцерківщини, побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання. За сумлінну і добросовісну працю багато медиків отримали подяки та грошові нагороди.

Вітальні слова пролунали і від головного лікаря району Олександра Лопота, головного лікаря КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Івана Ровенка, від профспілкового керівника медичних установ Валерія Ремовського.

В дарунок для медичних працівників району прозвучали музичні вітання у виконанні переможців обласних та районних фестивалів.

Шановні лікарі, медсестри, фельдшери та всі працівники, які причетні до медичної  галузі! Велика дяка Вам за самовідданий труд, за те, що піклуєтеся про здоров’я жителів Білоцерківського району. Здоров`я наших громадян, на сторожі якого ви стоїте, є одним з пріоритетних завдань сьогодення.