25 липня голова Білоцерківської районної ради взяв участь у пленарному засіданні відбулося  чергової 29-ї сесії Київської обласної ради VІІ скликання, під головуванням Миколи Стариченка.

Участь у засіданні 29-ї сесії КОР взяли голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян, перший заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, заступник голови КОР Ярослав Добрянський, керівники департаментів,  управлінь та відомств облради, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Перед початком засідання голова Київської обласної ради Микола Стариченко привітав іменинників, чиї дні народження випали на міжсесійний період.

Далі слово взяв очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, який наголосив на важливості співпраці КОДА з КОР: «Країна працює в новому форматі. Ми з вами представляємо інтереси людей, тож і працювати будемо на благо жителів Київщини» — підкреслив Михайло Каренович.

Прикметно, що на сесійне засідання він прийшов не один, а разом із представниками силових структур Київщини, представивши присутнім у сесійній залі  нового керівника поліції Київщини Андрія Нєбитова, начальника ГУ ДСНС у Київській області Василя Слободяника та ін. Віриться, що присутність на сесіях облради керівників правоохоронних відомств сприятиме оперативному вирішенню численних нагальних проблем на теренах Київщини.

Далі заслухали виступи депутатів про нагальні для Київщини проблеми сьогодення, як-то «Ірпінське Чикаго» (Ігор Домбровський), водо-каналізаційне лихо Калитянської ОТГ (Олег Кищук), межі Тетіївщини (Володимир Удовиченко), корупційні схеми і розкрадання з обласного бюджету (Олександр Горган), бездоріжжя Бориспільщини ( Олександр Мефодій), розробка стратегії розвитку Київської області (Сергій Кармазін), майнові питання  обласної ради (Вячеслав Хмельницький).

Після відкриття пленарного засідання, перейшли, власне,  до розгляду питань порядку денного.

Депутати Київської обласної ради підтримали своїм голосуванням проекти понад 60 рішень з деякими доповненнями.

З-поміж багатьох інших, було прийнято рішення про реорганізацію комунальних медичних закладів Київської обласної ради в комунальні некомерційні підприємства КОР, запроваджено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Київської області; збільшено обсяг медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році для забезпечення цільових видатків для лікування хворих на цукровий діабет; надано згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації державної власності, а саме:  Державні професійно-технічні навчальні заклади «Згурівський професійний ліцей», «Бориспільський професійний ліцей», «Бородянський професійний аграрний ліцей», «Богуславський професійний ліцей″; затверджено Регіональний план розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми  та реформування інституційного догляду в Київській області на 2017-2026 роки»; депутати затвердили Статути (Положення) комунальних закладів Київської обласної ради у новій редакції, внесли зміни до регіональних, комплексних і цільових програм, які реалізуються в Київській області.

Депутатський корпус Київської обласної ради одностайно проголосував про визнання добровольців АТО учасниками бойових дій.

Депутатами було також ухвалено низку організаційних, майнових та  кадрових питань, а також затверджено зміни до Обласного бюджету.

Сесія пройшла злагоджено, конструктивно та продуктивно. По її завершенні очільники Київщини дали вичерпні відповіді на запитання журналістів.