Цікавою та плідною була зустріч лідерів учнівського самоврядування Білоцерківського району, що відбулася 20 грудня у кабінеті голови районної ради. З молодіжним активом спілкувалися голова ради Володимир Шевченко, спеціаліст юридичного відділу Сергій Потапенко, завідувач сектору інформаційної діяльності Світлана Бойко, директор Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Зінаїда Литвин.

«Незважаючи на те, що ми дорослі, а ви ще діти, нас об’єднують бажання спільно працювати на розвиток рідного краю. Хоч ви ще зовсім юні, ви – повноправні члени громади й влада завжди відкрита для діалогу з вами», – цими словами очільник  районної ради  Володимир Шевченко розпочав зустріч із лідерами учнівського самоврядування. — Дуже важливо знати бачення тієї чи іншої проблеми саме з ваших вуст», – продовжив Володимир Олексійович.

В цей день говорили і про роботу Білоцерківської районної ради, і про роботу учнівського самоврядування. Учні ділилися своїми враженнями після проведення модернізації мережі освітніх закладів району згідно якого  відбулися створення гімназій, академічних ліцеїв, опорних закладів освіти та освітнього центру. Вони відчули, що удосконалено матеріально-технічну базу навчальних закладів: придбано комп’ютерне обладнання та мультимедійні дошки, меблі й розуміють, що це потреби сучасного життя.

Школярів цікавило питання добровільного об’єднання громад Терезинською селищною,  Шкарівською, Озернянською сільськими радами. Вони розуміють, що сільські громади бажають залишитись самостійними тому, що можуть самостійно будувати своє майбутнє, об’єднавшись із рівними.

На зустрічі обговорили і питання продажу землі. Кожний мав з цього приводу свою власну думку, яка зводилася до Конституції України, що земля є об’єктом  права власності Українського народу.

Володимир Шевченко подякував лідерам за небайдужість, активність, наполегливість, відповідальність. Він також підкреслив, що  пишається тим, що на Білоцерківщині підростає таке чудове покоління юних українців, які вже розуміють що таке бути громадянином та патріотом. І не просто розуміють, а власними вчинками змінюють світ навколо себе на краще.