25 жовтня відбулися місцеві вибори. До Білоцерківської районної ради було обрано 54 депутати, які представляють не лише різні політичні сили, а й різні ОТГ, що входять до складу новоутвореного Білоцерківського району.

На районну раду покладена величезна відповідальність за долю майже 450 тисяч осіб. Саме від їх рішень,  залежить, чи матимуть заробітні плати працівники бюджетних організацій, чи буде тепло і електроенергія не лише в закладах освіти, медицини, культури, соціальної сфери, а й у домівках окремих громадян.

Проте це, очевидно, усвідомлюють не всі депутати, яким було виявлено високий ступінь довіри громадськості Білоцерківщини.

Сьогодні, 23 грудня 2020 року, відбулося вже четверте і, фактично, безрезультатне засідання першої сесії Білоцерківської районної ради VIII скликання, до порядку денного якої було внесено більше 20 питань.

І вже в котре ці засідання фактично не відбулися, із-за не бажання приймати участь у голосуванні групи депутатів, до якої входять представники політичних сил «Європейська солідарність», «За майбутнє», «Свобода» та «Наш край».

Попри те, що кожному засіданню передувала узгоджувальна рада, на якій були присутні й голови фракцій вказаних політичних сил, котрі погоджувалися з порядком денним та запевняли у своїй підтримці, під час сесійного засідання. Та, вкотре, їхні фракції утримуються від голосування, демонструючи цим не що інше, як політичний фарс.

Засідання сесії проходять у період пандемії, ряд депутатів захворіли на КОВІД та не можуть фізично брати участь у зібранні, а інші використовують цю ситуацію у своїх амбітних планах.

І кожне засідання, починається не із затвердження порядку денного і розгляду життєво важливих питань, а з оголошення гучних заяв, покликаних привернути увагу громадськості.

Що ми маємо  в результаті? За тиждень до завершення року не прийнятий районний бюджет, не розглянуті питання про передачу до ОТГ 19 об’єктів комунальної власності нині діючого Білоцерківського району. А це  — не вирішені долі сотень людей, над якими нависла загроза залишитися без роботи і, фактично, без шматка хліба,  бо фінансування установ, де вони працюють, у 2021 році з районного бюджету буде припинено, а у бюджети новоутворених ОТГ занесено не буде, оскільки процес передачі заблокований окремими депутатами районної ради.

До якого часу триватиме цей «політичний страйк»! Не дослухаються вони й до звернень своїх колег, які через їхні демарші вимушені ледь не щодня залишати своє основне місце роботи і за десятки кілометрів добиратися до Білої Церкви, аби замість участі у змістовному і результативному сесійному засіданні поспостерігати за заполітизованими виступами своїх колег.

Чи на таке сподівалися виборці? Переконаний, що ні! Вони повірили  солодким обіцянкам, які були представлені у політичних агітках кандидатів, а тепер мають черговий болючий урок, який може призвести до непоправних наслідків.

Я щиро вдячний за виявлену мені довіру очолювати Білоцерківську районну раду й представляти ту частину депутатського корпусу, яка готова до конструктивної роботи для вирішення нагальних проблем жителів усього Білоцерківського району. Щиро сподіваюся, що здоровий глузд врешті-решт переможе і ми всі разом почнемо працювати так, як кожен обіцяв своїм виборцям. Звертаюся до кожного з вас, до політичних сил, які ви представляєте:  будьте патріотами своєї землі! Сьогодні нам потрібна злагоджена робота задля зміцнення державності, розвитку економіки, згуртованості. Вірю у ваші сили і мудрість, закликаю   до плідної,  конструктивної роботи на благо наших земляків.